Переваги

Ціна - ми вважаємо, що навчання має бути доступним, тому надаємо одні з найбільш лояльних цін на ринку без втрати якості навчання. Продумана гнучка система оплати.
Якість - особистий педагог вас навчає, мотивує, підлаштовує всі процеси навчання під ваші потреби. А процес навчання студента, структурованість уроку, який використовується матеріал і якість роботи викладача повністю контролюється методистом. В результаті ми навчимо вас вільно, без комплексів і труднощів, говорити англійською мовою.
Акції - постійно діючі сезонні акції, акції для друзів, родичів, подарункові сертифікати та групові знижки будуть приємним доповненням до фінансовий бік вашого навчання.
Викладачі - наші викладачі мають вищу лінгвістичну або філологічна освіта. Багато з них жили, працювали чи проходили стажування в різних країнах. Це допоможе вам освоїти такі діалектичні особливості мови, які не прописані в академічних курсах. До того ж, всі наші педагоги постійно розвиваються, освоюють нові програми і методики, відвідуючи різні конференції та збори як в нашій, так і за її межами.

 

Навчальні посібники -  розроблені спеціально нашою школою, плюс кращі оксфордские і кембріджські підручники ви отримаєте на свою електронну скриньку або зможете завантажити самостійно абсолютно безкоштовно. Весь навчальний матеріал був розроблений в доступній і систематизованої формі, що дозволяє легко займатися за підручниками. Протягом курсу, ви будете забезпечуватися аудіо-, відео та іншими матеріалами, в залежності від побажань і потреб. Все буде ретельно підібраний виключно під вас.