figure 1 figure 1

Англійська мова для дітей онлайн - Skype / Zoom

Твердо вирішив, що дитині потрібна англійська, ви, певно, не раз ставили собі питання: Як зацікавити дитину і підштовхнути до вивченя мови? Віддати її в спеціалізовану школу чи записати на онлайн курси англійської мови для дітей? Сподобається їй і, головне, чи захоче вона навчатись? Наш спеціальний курс англіська онлайн для дітей стане міцним фундаментом , який допоможе знайти й розвинути мовні навички найменших і найвибагливіших клієнтів.

Англійська мова для дітей онлайн - Skype / Zoom
figure 2 figure 4

Головні особливості нашої онлайн школи англійської для дітей

Індивідуальні уроки

Індивідуальні уроки

Низька ціна

Низька ціна

1 урок безкоштовний

1 урок безкоштовний

Онлайн платформа із завданнями та іграми

Онлайн платформа із завданнями та іграми

figure 6 figure 2 figure 2

Детальніше про онлайн англійську для дітей

Детальніше про онлайн англійську для дітей

Варіанти навчання

З нуля, підвищення рівня, допомога зі шкільною англійською

Розклад обираєте ви

1, 2 або 3 рази на тиждень по 45 хвилин

Вік учнів

Від 6 до 18 років

Учбові матеріали безкоштовно

Електронні підручники+онлайн-платформа

Пробне заняття безкоштовно

30 хвили із майбутнім педагогом

Постійна акція

Отримай 2 уроки за друга

Детальніше про онлайн англійську для дітей
figure 3 figure 7 figure 5

Вартість навчання

280 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
2800 ₴
Сплатити
300 ₴
за урок (45 хв.)
5 уроків
1500 ₴
Сплатити
330 ₴
за урок (45 хв.)
1 урок
330 ₴
Сплатити
280 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
2800 ₴
Сплатити

Заявка на безкоштовний пробний урок

Заявка на безкоштовний пробний урок

Заповніть інформацію, адміністратор передзвонить вам і запропонує час для проведення уроку

figure 5 figure 5 figure 6

Як приступити до уроків англійської мови для дітей онлайн:

step one
Запишіться на безкоштовний пробний урок
step one
Прийміть дзвінок і узгодьте час проведення уроку
step one
Пройдіть урок і обговоріть із педагогом мету навчання
step one
Сплатіть 1 урок або пакетні пропозиції

Відгуки учнів і їх батьків про англійську по скайпу для дітей:

Даша
Даша

Хотіли б залишити позитивний відгук про онлайн уроки школи English Time. Почали вчитися в цій школі зовсім недавно, і дуже задоволені уроками із педагогом Віталіною. Уроки англійської з Віталіною дуже сучасні, динамічні. Вимова у Віталіни чудова. "English speaking" на високому рівні. Уроки проходять легко і невимушено. Старшій дочці дуже подобаються уроки з Віталіною, тому нами було прийнято рішення молодшу дитину так само відправити на онлайн уроки з педагогом. Кожному віку дитини, і різного рівня знань підібрані різні навчальні матеріали. Індивідуальний підхід до кожного учня - це великий плюс школи. Адміністратори курсів оперативно виходять на зв'язок і підбирають зручний час занять. Сподобалося також те, що адміністратори швидко реагують на всі виниклі питання. Будемо рекомендувати цю школу онлайн англійської мови своїм друзям! Спасибі

Ліза
Ліза

Довго не могла зрозуміти і запам'ятати те, чому навчають у школі, англійська був чимось складним і незрозумілим. Коли батьки запропонували онлайн школу англійської, мені це здалося подвійно складнішим. На пробному уроці я познайомилася з учителем і зрозуміла, що потрапила туди куди потрібно. Англійська для мене стала цікавою. Мені подобається, що вчитель допомагає ще й зі шкільними домашніми завданнями або може детальніше пояснити ту тему, яку проходили в школі. Дивимося мультфільми, слухаємо музику, граємо в ігри - і все це на уроці англійської)

мама Поліни
мама Поліни

Дуже задоволені навчанням дочки, успішність і оцінки в школі з англійської мови покращали. І головне те, що дитина чекає кожного уроку з великим інтересом і бажанням. Ми дуже вдячні педагогу, її індивідуальному, сучасному підходу, вона - прекрасний педагог, професіонал. Зручно, що вчитель адаптується під наші побажання, може допомогти зі шкільним англійським або пояснити якусь тему додатково, пропонує різні ігри та мультфільми до перегляду, що просто не може не радувати дочку. Загалом, навчання в онлайн школі на високому рівні, спасибі вам! Завжди чекаємо наступного уроку!

Чому обирають дитячу англійську мову онлайн саме з нами:

Викладачі завжди знаходять підхід до дитини, а кожен урок - завжди пізнавальна, ігрова та захоплююча зустріч

Англійська по скайпу для дітей це індивідуальні уроки, тому максимум уваги для одного учня. Навчання дистанційне, не виходячи з дому, у звичному середовищі і комфортних умовах

Кожен репетитор англійської по скайпу для дітей - дипломований фахівець, який використовує методики навчання кращих шкіл Європи

Кожен учень може брати участь в розмовному клубі для свого віку і рівня. Працює клуб для дітей і підлітків. Потрібні лише мінімальні розмовні навички

Обов'язковий звіт батькам кожні 2-4 місяці навчання, контроль методистами школи успішності кожної дитини

Залишилися сумніви? English Time легко розвіє їх. Ми знаємо, як зацікавити учня, і робимо максимум для того, щоб англійська онлайн для дітей перетворилася на найцікавіше заняття. Якщо вам, дорослим, щоб вивчити кілька незнайомих слів, доведеться докласти зусиль, то дитячий мозок буквально поглинає інформацію. Це відбувається природнім способом, і дитина може заговорити двома або трьома мовами, якщо з нею працюють професіонали. Віддавши своє «пташеня» у дитячий садок, у принципі, можна замислитись і про вивчення іноземної мови. Ні, це не  зарано. Як тільки у малюка закінчується формування рідної мови, він повністю готовий опановувати іншу мову. Але, як правило, більшість батьків розглядають питання із іноземною мовою для діточок шкільного віку.

Английська мова для дітей та підлітків

English Time пропонує програму «Уроки англійської мови онлайн для дітей», яку використовують у Європі, в Україні, з урахуванням віку, рівня володіння та потреб наших учнів. Вам не варто хвилюватися щодо обсягів та способів подачі матеріалу, адже наші викладачі чудово справляються з цим обов'язком. Ми розуміємо, що ваш маленький скарб заслуговує на найкраще. У нашій онлайн школі англійської для дітей є кілька курсів англійської для дітей.

Особливості:

    - Всі заняття відбуваються дистанційно, онлайн Скайпом або Zoom.        

    - З дитиною працює персональний викладач.         

    - Батьки можуть бути присутніми.         

    - Для кожної вікової категорії використовується окрема програма.         

    - Навчання недороге, порівняно з аналогічними школами. 

Для наймолодших від 6 до 9 років. Індивідуальні уроки в ігровій формі, перегляд мультфільмів, відео, аудіо матеріалів, обов'язкові розминки, пісеньки та віршики – ми робимо все можливе, щоб курси англійської сподобалися будь-якій дитині.

Для школярів 10–12 років. Максимум спілкування та подача матеріалу у захоплюючій формі. За бажанням допоможемо зі шкільною англійською або додатково запишемо на наші безкоштовні розмовні клуби. 

Для підлітків 13–16 років. Рольові ігри та діалоги, аудіювання та письмова англіська, якраз усе те, що може стати в нагоді на іспиті.

Якщо хтось сказав, що ваша дитина не здатна вивчити іноземну мову – не слухайте. Ви ж самі бачили, яку титанічну роботу цей маленький чоловічок провів, щоб навчитися розмовляти. Онлайн англійська для дітей не є принципово новою сферою знань, як наприклад математика. І всі, хто вміє спілкуватися, однаково здатні говорити англійською, іспанською, французькою та іншими мовами. В основі нашої методики навчання закладено комунікативний метод, яким діти засвоюють іноземну дистанційно, так само як і рідну мову. Учні English Time розмовляють англійською вже з першого заняття. Інтерактивні методики та використання online елементів дозволяють їм охоче виконувати різні завдання, у тому числі й домашню роботу.

І так:     

      - розпочати займатися можна у будь-яку пору року;  

      - графік уроків курсу коригується під учня;   

      - доступна ціна та вартість занять; 

Ми гарантуємо, що наш маленький студент не просто заговорить англійською, а й досягне значного прогресу в цьому напрямку вже через короткий проміжок часу.

Англомовний світ чекає

Ми вважаємо, що вміння зацікавити своїм предметом – одне із головних завдань будь-якого педагога. Якщо дитині сподобається, вона з великим бажанням «вбиратиме» кожне слово, отримуватиме від цього задоволення і з нетерпінням чекатиме чергового уроку англійської мови онлайн. Навчання для дітей – це саме те, на чому ми спеціалізуємося. А вам залишиться лише пишатися здобутками своєї дитини. Для своїх учнів English Time стає другою англомовною сім'єю, допомагаючи при цьому:

         - розвинути навички спілкування;
         - вивчити граматику;
         - поповнити свій словниковий запас.

Тільки у нас учнів чекають захоплюючі уроки, цікаві ігри, вражаючі квести, і що найважливіше, абсолютна дитяча англійська мова онлайн, без навантажень та із задоволенням. Саме такі заняття в онлайн школі англійської для дітей дозволяють попрактикуватися у спілкуванні у невимушеній атмосфері, краще засвоїти матеріал та отримати необхідні знання дистанційно. Діти, які мають бажання навчатися і досягли певного рівня іноземної мови, можуть легко відвідати літній табір за кордоном або в майбутньому вступити до престижного закордонного ВНЗ. Не варто відкладати це питання на потім. Поспішайте записатися на наш курс, почніть новий розділ у розвитку дитини вже сьогодні.