Курси англійської по скайпу

На наших курсах англійської по Skype ви можете вивчати такі програми:

Англійська для дорослих — для освоєння азів і поглиблення знань в англійській, розвиток комунікативних навичок і подолання мовного бар'єру. Подорожуйте, насолоджуйтесь улюбленими музичними хітами і фільмами, надайте допомогу вашій дитині у вивченні англійської - живіть повним життям, без розмовників і словників.
Англійська для дітей найкращий спосіб легко і зручно, легко і з задоволенням засвоїти мову, створити надійний фундамент базових знань для продовження навчання. 
Бізнес англійська цей курс буде особливо корисний всім, хто активно і цілеспрямовано йде до своєї мети, будуючи кар'єру в міжнародній компанії. Ведення переговорів, оформлення документації, безліч тонкощів і деталей необхідних для успішного ведення бізнесу.
Підготовка до іспитів ми допоможемо заповнити прогалини в знаннях, щоб ви, демонструючи відмінну підготовку, блискуче здали будь іспити і тести - IELTS, TOEFL, ЗНО.
Спеціалізована англійська завдяки розробкам британських видань, ви зможете швидко і ефективно дистанційно освоїти професійну лексику в найрізноманітніших сферах діяльності, читати цікаву для вас літературу, спілкуватися і обмінюватися досвідом з колегами в усьому світі.
Англійська для туризму допоможе уникнути складнощів подолання мовного бар'єру під час подорожей в будь-які країні.
Корпоративна англійська відмінне рішення для компаній, де знання англійської відкриває нові перспективи в її розвитку.

Курси англійської мови по скайпу

Готуєтеся до іспитів, збираєтеся в закордонне відрядження або мрієте прочитати Шекспіра в оригіналі? Навіть якщо вільного часу у вас не так багато, наші курси англійської онлайн в Україні дозволять вам освоїти мову на достатньому для вас рівні. У чому переваги курсів англійської по Skype? Як відбувається навчання?

Курси англійської по скайпу: в чому плюс?

Сьогодні курси англійської мови, на яких викладання ведеться через скайп, стають все більш популярними. І це цілком зрозуміло, якщо врахувати, що подібний підхід до вивчення іноземної мови має ряд важливих переваг.

1. Завжди можна знайти час для занять - адже для курсів в режимі онлайн з англійської досить зручного для вас гаджета і надійного підключення до мережі, коли і там, де вам зручно - вдома, в офісі, в дорозі.

2. Максимальний комфорт під час занять - просто підготуйте все, що вам потрібно, заваріть ароматного чаю і приступайте до онлайн-уроку.

3. Можливість вибору оптимальної програми, яка визначається поставленими цілями і рівнем початкової підготовки - ми готові працювати з дітьми і дорослими, «просунутими» і початківцями.

4. Будь-яка програма може бути адаптована спеціально під ваші вимоги - тільки індивідуальний підхід до кожного учня дозволяє досягти бажаного результату навчання.

5. Доступна вартість навчання: курси англійської по скайпу - це висока ефективність при найдемократичніших цінах.

Що вам потрібно?

Не секрет, що курси англійської мови по скайпу - одна з найбільш затребуваних послуг в Україні. Мрієте про цікаву роботу за кордоном, відпочинок на престижних курортах або навчання в престижному вузі? Можливо, вам необхідно поглибити знання мови для успішного ведення ділових переговорів - або ви просто мрієте жити в більш комфортному середовищі, де сенс написів на футболках, як і розуміння новомодних англомовних запозичень стане для вас абсолютно зрозумілим? Ласкаво просимо на онлайн курси англійської мови по скайпу!

Однак, важливо розуміти, яка програма і який рівень навчання вам потрібен, щоб отримати необхідний обсяг знань.

Щоб визначити рівень ваш початковий ми пропонуємо проведення безкоштовного пробного заняття. Педагог запитає всі ваші побажання і підбере навчальний матеріал, максимально відповідний для вас, адаптований до ваших цілей і знань.

Програми «Англійська для дорослих», «Англійська для дітей» та «Бізнес англійська» є багаторівневими. Ви починаєте програму з того рівня, який відповідає вашим знанням і був визначений викладачем на пробному уроці.

Курси англійської через скайп: що ми пропонуємо?

Для більш успішного освоєння навчальної програми і досягнення поставленої мети, ми пропонуємо різні рівні навчання: в цьому випадку, новачки можуть, не відчуваючи стресу, спокійно освоювати матеріал, а учні з певним рівнем базових знань - впевнено рухатися далі, розвиваючи навички розмовної мови і вдосконалюючись в англійській граматиці дистанційно. Ви можете орієнтуватися на наступні рівні володіння англійською мовою:

1. Beginner (Початковий)

2. Elementary (Елементарний)

3. Pre - Intermediate (Нижче середнього)

4. Intermediate (Середній)

5. Upper - Intermediate (Вище середнього)

6. Advanced (Просунутий)

Кожен рівень розрахований на 8-10 місяців навчання при інтенсивності 2-3 заняття в тиждень.

Крім рівня знань, який допоможе оцінити наш педагог, вам потрібно буде визначитися з вибором програми, повністю відповідної досягненню ваших цілей і завдань.

Виникли питання? Хочете замовити пробний урок, більш детально дізнатися про наші методики та вартість занять?

Більш детальну інформацію ви отримаєте на нашому сайті або зателефонувавши за вказаними телефонами.

Записатися на безкоштовний урок

Заповніть форму нижче для проходження 1-го безкоштовного уроку. Адміністратор зв'яжеться з вами для узгодження часу.