figure 1 figure 1

Корпоративна англійська онлайн - для співробітників вашої компанії!

Корпоративне навчання англійській онлайн – зручний, сучасний та популярний спосіб навчання керівного складу та співробітників англійської мови. Якщо ваші співробітники володіють англійською мовою – вони становлять додаткову цінність для вашого бізнесу: з їх допомогою ваша компанія розширюється та розвивається. Знання ділової англійської відкриває перед вашою компанією необмежені можливості зростання, ви зможете виходити на міжнародні ринки та розвиватись швидше, ніж конкуренти

Корпоративна англійська онлайн - для співробітників вашої компанії!
figure 2 figure 4

Переваги наших корпоративних курсів англійської

Доступні ціни з ПДВ або без

Доступні ціни з ПДВ або без

Адаптуємо курси під ваш бізнес і графік

Адаптуємо курси під ваш бізнес і графік

Безкоштовні матеріали + інтерактивна платформа

Безкоштовні матеріали + інтерактивна платформа

Щомісячний звіт успішності

Щомісячний звіт успішності

figure 6 figure 2 figure 2

Детальніше про корпоративне навчання англійській

Детальніше про корпоративне навчання англійській

Варіанти уроків

Індивідуальні або групові

Тривалість

45, 60 або 90 хвилин

Ціни з ПДВ або без

Найпринятніші серед онлайн організацій

Графік

1-2 рази на тиждень у робочий час або ні

Матеріал безкоштовний + платформа

Підбираємо під вашу компанію

Індивідуальний підхід

Пропонуємо найкраще рішення для вас

Детальніше про корпоративне навчання англійській
figure 3 figure 7 figure 5

Ціни на корпоративну англійську залежать від тривалості уроку, обраного курсу та загальної кількості уроків на місяць

300 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
3000 ₴
Сплатити
300 ₴
за урок (45 хв.)
5 уроків
1500 ₴
Сплатити
300 ₴
за урок (45 хв.)
1 урок
300 ₴
Сплатити
300 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
3000 ₴
Сплатити

Консультація по корпоративному навчанню англійській мові

Консультація по корпоративному навчанню англійській мові

Заповніть форму нижче, наш менеджер передзвонить і запропонує різні варіанти навчання ваших співробітників англійській мові в нашій онлайн-школі

figure 5 figure 5 figure 6

Англійська для компаній: як розпочати співпрацю

step one
Надсилаємо індивідуальну комерційну пропозицію на розгляд
step one
Обговорюємо тип уроків, тривалість, курс та враховуємо всі ваші побажання
step one
Підписуємо договір
step one
Розпочинаємо проводити індивідуальні або групові уроки

Відгуки компаній про курси англійської для корпоративних клієнтів

Марина, компанія "Скілс"
Марина, компанія "Скілс"

2 місяці обирали серед 5 онлайн-шкіл, йшлося про навчання 50 співробітників англійській мові з різним рівнем знань. З 3 школами переговори закінчилися після затвердження ціни, яка виявилася космічною і ще 1 школа, як виявилося, не змогла надати ціни з ПДВ. Дуже порадувала співпраця з English Time, запропонували різні варіанти як індивідуальних, так і групових уроків. Зручно, що не треба було підлаштовуватись під розклад школи, школа йде на зустріч з будь-яких питань, що стосуються програми та плану навчання, наших прохань щодо звітності, тощо. Сподіваємось на довгострокову співпрацю! Успіхів вашій школі!

Компанія "Ф. Форвард"
Компанія "Ф. Форвард"

Спочатку шукали школу для навчання керівного складу англійської мови онлайн на період карантину, але вирішили продовжувати навчання. Дуже зручно для всіх, не витрачаємо час та простір на організацію процесу навчання. Менеджер школи завжди на зв'язку, вирішує всі питання, що виникають самостійно не спантеличуючи керівництво нашої компанії. Нам важливо розвивати розмовні навички співробітників, оскільки саме вони передбачають комунікацію на англійській мові з іноземними замовниками, викладачі це враховують при підготовці уроків. Уся звітність завжди вчасно. Задоволені навчанням на 100%

Ольга, компанія "Ліндстрем"
Ольга, компанія "Ліндстрем"

Заняттями дуже задоволена. Хочу зазначити, що з викладачем Настею одразу порозумілися, дуже цікава та приємна. Уроки з нею проходять захоплююче, взагалі не помічаєшь коли час заняття добігає кінця. Але при цьому встигаємо і граматику вивчити, і послухати аудіо, і подивитися відео, і поговорити. Також хочу відзначити, що великим плюсом для людини, що працює, є індивідуальний графік навчання, можливість вибрати зручний для себе час занять і закріпити матеріал самостійно на платформі. І найголовніше - це результат. Займаюсь недовго, але вже відчуваю прогрес.

Чому варто вибрати наші онлайн курси англійської для співробітників

дистанційне навчання у зручний для ваших співробітників час за недорогими цінами (!)

безкоштовний вступний урок для кожного співробітника з педагогом нашої онлайн школи

безкоштовний весь навчальний матеріал та цілодобовий доступ до платформи

постійний моніторинг відвідування та успішності кожного учня нашими методистами з наданням звітності

співпраця на договірній основі з платником ПДВ

Англійська мова - корпоративне навчання саме у нас: переваги

* онлайн навчання англійській мові – у вас є можливість проводити заняття в будь-якому зручному місці і вибрати відповідний для вас час. У світі найдорожче – це час. Вибравши заняття в нашій онлайн школі «корпоративні курси англійської мови», ви матимете можливість не витрачати свій дорогоцінний час на дорогу до педагога і назад. Ви зможете займатися до роботи, під час обідньої перерви або після роботи.

*індивідуальний підхід до кожного учня – після проведення тестування рівня володіння англійською мовою вашим співробітником, нашими методистами складається індивідуальний план та графік занять, які відповідають вимогам вашого підприємства. Також ми підберемо навчальні матеріали з урахуванням галузевої специфіки вашого виду діяльності. 

*великий вибір курсів – ми надаємо англійську для корпоративних клієнтів за спеціалізованими бізнес-курсами: фінанси, маркетинг, логістика, продаж, виробництво, медицина, юриспруденція, медицина, IT, туризм, послуги, HR та мінші. 

*навчальні матеріали – наша школа використовує сучасні навчальні матеріали, розроблені провідними світовими університетами. Весь теоретичний матеріал подається у чіткій, лаконічній та доступній формі. Матеріали та навчальні посібники для вивчення англійської мови в рамках курсу «англійська корпоративна» онлайн у нашій школі надаються безкоштовно. 

* кваліфікація наших педагогів – ми вважаємо, що кваліфікація викладачів це найважливіший чинник ефективності навчання. Тому всі наші співробітники мають філологічну освіту, міжнародні сертифікати IELTS або TOFEL, проходили стажування, працювали або навчалися в університетах за кордоном.

*контроль навчального процесу – наша школа в рамках програми «корпоративна англійська зі скайпу» повністю бере на себе адміністрування всіх освітніх процесів: від проведення вступного уроку до підсумкової атестації. Наші методисти проводять постійний моніторинг процесу відвідування занять та успішності учнів з наданням результатів у зручному для вас вигляді та з бажаною періодичністю. 

*цінова політика – наші ціни є не просто дешевими, а найдемократичнішими та конкурентнішими на ринку онлайн навчання корпоративній англійській в Україні. У нас регулярно проводяться акції і існує система знижок для великих компаній.

*додаткові послуги – за бажанням керівництва вашої компанії ми можемо також організувати форми навчання у вигляді переговорів, форумів, конференцій тощо. Також наша школа у рамках програми навчання «корпоративна англійська онлайн» може надати послугу незалежного тестування рівня мовних компетенцій ваших співробітників. Програма тестування розробляється відповідно до побажань замовника. За підсумками тестування ми представляємо розгорнутий звіт по кожному співробітнику. Ціна даної послуги залежатиме від кількості співробітників, що тестуються, складності тесту і визначається для кожної компанії індивідуально.

Вас зацікавив наш недорогий корпоративний курс англійської онлайн? Тоді залишайте заявку прямо зараз!