figure 1 figure 1

Англійська для подорожей – індивідуальні онлайн уроки з викладачем!

Плануєте подорож чи в принципі подорожувати? Хочете почуватися вільним туристом - тоді чекаємо на наш курс для туристів, де ми пройдемо всі ті ситуації, з якими вам доведеться зустрітися: аеропорт, трансфер, готель, оренда машини, магазини і т.д.

Англійська для подорожей – індивідуальні онлайн уроки з викладачем!
figure 2 figure 4

Англійська для туризму: чому наш онлайн курс підходить вам?

Приємна ціна

Приємна ціна

1 урок безкоштовно

1 урок безкоштовно

+ Безкоштовні розмовні клуби

+ Безкоштовні розмовні клуби

Індивідуально з педагогом

Індивідуально з педагогом

figure 6 figure 2 figure 2

Детальніше про англійську для мандрівників - курси дистанційно

Детальніше про англійську для мандрівників - курси дистанційно

Як довго? 1-6 місяців

Залежить від ваших термінів, цілей та рівня знань

Як часто? 1-3 рази на тиждень

Частоту обираєте ви

Де? Як?

Індивідуально по Skype / Zoom

Вчитель + платформа + клуби

Все включено у вартість

Учбові матеріали

Надаємо

Програма

Підберемо програму за вашими побажаннями

Детальніше про англійську для мандрівників - курси дистанційно
figure 3 figure 7 figure 5

Вартість курсу англійська для туризму та подорожей

280 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
2800 ₴
Сплатити
300 ₴
за урок (45 хв.)
5 уроків
1500 ₴
Сплатити
330 ₴
за урок (45 хв.)
1 урок
330 ₴
Сплатити
280 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
2800 ₴
Сплатити

Пройдіть безкоштовний пробний урок

Пройдіть безкоштовний пробний урок

Якщо ви ще маєте сумніви, чи підійде цей курс, запишіться на пробний урок і наш менеджер допоможе вам визначитися

figure 5 figure 5 figure 6

Розмовна англійська для подорожей: як розпочати навчання?

step one
Оформлюєте заявку на безкоштовний пробний урок
step one
Адміністратор зв'язується з вами для обговорення всіх питань
step one
Відвідуєте безкоштовний пробний урок зі своїм викладачем
step one
Займаєтесь онлайн та готуєтесь до подорожей

Що говорять наші учні про англійську для туристів з нуля?

Наталія (відгук з facebook)
Наталія (відгук з facebook)

Займаюся в English Time близько року за рекомендацією колеги. Приваблює індивідуальна програма навчання, яка залежить від побажань студента. Разом з викладачем обговорюємо події дня, розмовляємо про те, що цікаво і на додачу вивчаємо граматику без зубріння. Немає почуття, що ти на занятті, урок сприймається як дружня розмова. Для обговорень надають різні відео та аудіо матеріали.

Катерина
Катерина

Добрий день! Мене звуть Катерина, мені 34 роки і з волі долі зіткнулася з тим, що треба знати англійську мову, звичайно після середньої школи знань зовсім мало. Мій викладач Леся. Хотіла сказати їй велике спасибі за цікаві уроки, за подання мови простим і зрозумілим чином, за її пунктуальність та витриманість. Іноді я не відразу схоплюю інформацію і прошу її докладніше зупинитися на темі. Леся мені допомагає точніше і докладніше розібратися із труднощами теми. Хочу сказати окреме спасибі всій школі "English time" за доступність та мобільність інформації. Навіть якщо за весь день вільних є всього 10 хвилин, я не перегортаю соціальні мережі, а зі спортивним інтересом проходжу тести та тренування на платформі.

Катерина (відгук з інстаграм)
Катерина (відгук з інстаграм)

Вже рік займаюся у цій школі. Окрему подяку хочу висловити своєму викладачеві Аллі за бездоганний професіоналізм, персоніфікований підхід та підбір матеріалів до уроку відповідно до моїх інтересів. Мільйон раз дякую.

Переваги наших онлайн курсів англійської для подорожей

Індивідуальне навчання з особистим викладачем

Постановка правильної розмовної мови

Найкорисніші словосполучення, які стосуються туристичної сфери

Практика в живому спілкуванні, діалоги, квести, рольові ігри

Спеціалізована термінологія на теми аеропорту, готелю, ресторанів, здійснення покупок, екскурсій та переміщення по місту

Англійська для туризму 

Відпочинок та подорожі – одна з найчастіших причин, чому дорослі люди вирішують вивчити або трохи підтягнути свою призабуту англійську. Кожен мріє про легкий та приємний відпочинок. І однієї путівки для цього мало. Потрібно, елементарно, вміти розмовляти чи хоча б знати кілька «ходових» фраз. Курс "Англійська для туризму та подорожей" - це саме те, що Вам потрібно! Володіння англійською для туристів дозволить вам почуватися комфортно у поїздці, адже вона вважається міжнародною і використовується в кожній країні. Наша онлайн школа English Time надає послуги дистанційно зі скайпу або zoom, недорого та з радістю допоможе всім мандрівникам з України у вивченні курсу англійської для туризму. Ми підкажемо з чого почати і поділимося секретами того, як швидко вивчити лексику, корисну для розмовної англійської для подорожей. 

Чи можна їхати за кордон, не володіючи англійською? 

Звичайно можна, але тільки будьте готові:      

- Залежити від свого словника/розмовника/Google перекладача. Коли потрібно щось запитати або замовити поїсти, вам доведеться перегортати словник або покладатися на смартфон. Але ж у книжці може й не виявитися потрібної фрази. І мобільник, виявляється, схильний швидко розряджатися.

- Залишитися незрозумілим та незадоволеним. Можливо, персонал готелю чи місцеві жителі могли б виявити люб'язність, ось тільки не всі розуміють мову жестів і неохоче «грають у крокодила». Вам швидше за все не захочеться їсти паелью замість лазаньї через неправильно сказане замовлення? 

Якщо за кілька місяців ви плануєте вирушити за кордон, не пропустіть свого шансу. За цей період можна добре підготуватися. Запишіться на курси англійської для мандрівників English Time, підготуйтеся до будь-якої події в поїздці.

Чим англійська може допомогти у відпустці?  

     - Виручить у складний момент. Цю мову розуміють скрізь. Ви загубилися? Чи не знаєте, де знаходитесь? Чи потрібно викликати швидку? Зверніться до оточуючих, і допомога прибуде.  

     - Позбавить переплат. Знаючи іноземну можна самостійно забронювати готель, купити квиток на літак, вибрати тур. Навіщо переплачувати агентствам чи посередникам?  

     - Надасть свободу. Екскурсоводи не завжди дозволяють побачити картину місцевості такою, якою вона є насправді. Мріючи перейнятися колоритом відвідуваного містечка, можна прогулятися будь-якими вуличками, магазинами, кафешками, сходити в театр, оперу, на концерт - і в такому випадку без іноземного не обійтися.

     - Викличе повагу. Англомовний турист сприймається як рівний у зарубіжній компанії. Це свідома особа, яку поважають. 

      - Полегшить шопінг. У магазинах за кордоном недосвідченому відпочивальнику важко. Але розмовляя англійською, можна розпитати про товар, дізнатися про його властивості, вільно поторгуватися і зробити покупку вигідною. 

      - Сприяє появі друзів. Відсутність мовного бар'єру, дозволить завести нові знайомства, поспілкуватися з корінним населенням чи іншими туристами, зробивши свій відпочинок цікавішим та веселішим. 

Освітня програма English Time 

Виділіть всього пару годин на тиждень для онлайн занять зі скайпу і вільно спілкуйтесь за кордоном. Програма нашого курсу "англійська для туризму та подорожей" скайпом розроблена за європейською методикою спеціально для людей, які прагнуть подорожувати. Всі заняття ведуться дистанційно онлайн по Скайпу, у зручний час за вашим розкладом. Викладення матеріалу буде адаптовано під рівень володіння мовою нашого студента, навіть для туристів із англійською з нуля. 

Досвідчені педагоги нашої онлайн-школи порадують вас насиченою програмою навчання, допоможуть закріпити отримані знання та дадуть цінні рекомендації на майбутнє в рамках послуги англійської для подорожей. Курси будуть корисні не тільки мандрівникам з нульовою англійською, а також учням із високим знанням мови. Перед відпусткою, ви зможете «розговоритися» та звикнути до англійської вимови. Навіть кількох місяців буде достатньо, щоб освоїти нову лексику і полегшити своє перебування в закордонному суспільстві. 

Після цього курсу ви зможете замовити свій улюблений коктейль на курорті, запитати дорогу у перехожого, з'ясувати, де проводиться посадка на ваш рейс або купити подарунок близьким. Буде розглянуто величезну кількість ситуацій. Для тих, хто вже говорить англійською, є можливість розширити сферу знань, а потім попрактикуватися у своїх здібностях, потрапивши в англомовне середовище. 

Англійська для туризму та подорожей принесе вам впевненість у будь-якій обстановці. Можливо, чужа країна перестане бути такою незнайомою, якщо ви впишетесь в атмосферу і розумітимете оточуючих.