figure 1 figure 1

Спеціалізовані курси англійської мови онлайн!

Курс школи English Time «Спеціалізована англійська» стане ідеальним рішенням для всіх, хто хоче вдосконалити свої мовні навички у сферах, пов'язаних із професійною діяльністю, таких як медицина, менеджмент, IT, маркетинг, економіка, енергетика, юриспруденція, курси англійської технічної мови та багато інших.

Спеціалізовані курси англійської мови онлайн!
figure 2 figure 4

Особливості навчання у нас на дистанційних курсах англійської для роботи

Тільки індивідуальні уроки з вчителем

Тільки індивідуальні уроки з вчителем

Прийнятна вартість занять

Прийнятна вартість занять

24/7 платформа та клуби вихідного дня у вартості

24/7 платформа та клуби вихідного дня у вартості

Безкоштовний перший урок

Безкоштовний перший урок

figure 6 figure 2 figure 2

Деталі курсів технічної англійської, для IT та інших спеціалізацій

Деталі курсів технічної англійської, для IT та інших спеціалізацій

30-60 уроків

Залежить від рівня та мети

45 хвилин

Урок 1 на 1 з викладачем

Мінімальний рівень знань

Pre-intermediate +

Частоту визначаєте Ви

від 1 уроку на тиждень

Індивідуальна програма навчання

Великий вибір, підбираємо під вашу спеціалізацію

Акцент

На лексику та розмовні навички

Деталі курсів технічної англійської, для IT та інших спеціалізацій
figure 3 figure 7 figure 5

Вартість курсів англійської для роботи

340 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
3400 ₴
Сплатити
360 ₴
за урок (45 хв.)
5 уроків
1800 ₴
Сплатити
390 ₴
за урок (45 хв.)
1 урок
390 ₴
Сплатити
340 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
3400 ₴
Сплатити

1 пробний урок із персональним викладачем безкоштовно!

1 пробний урок із персональним викладачем безкоштовно!

Запишіться на урок зараз і переконайтесь, що Ви потрапили туди, куди потрібно

figure 5 figure 5 figure 6

Як розпочати навчання у нашій онлайн школі на спеціалізованому курсі

step one
Сьогодні записуєтесь на перший урок
step one
Обговорюєте всі питання з Адміністратором
step one
Проводите індивідуальний урок з викладачем
step one
Оплачуєте 1, 5 або 10 уроків

Що думають наші учні про курс технічної англійської мови, про англійську для IT, для медиків тощо.

Олена (відгук з Facebook)
Олена (відгук з Facebook)

Я займаюся у школі English Time вже близько 2 років. Дуже задоволена та рекомендую всім друзям. Заняття проходять динамічно, цікаво та дуже весело. Ми багато говоримо, я дивлюся серіали або відео англійською мовою і ми під час уроку обговорюємо це. Швидко набирається нова лексика. Граматику беремо за планом підручника або за потребою використання - що теж дуже здорово!

Віола
Віола

Рада тому, що мій викладач Леся. Мені з нею комфортно, легко, зрозуміло. Леся чуйна і відкрита, що допомагає розглянути мені більше деталей в англійській=) спасибі!

Юлія (відгук з Instagram)
Юлія (відгук з Instagram)

Пішов другий місяць, як я вивчаю англійську мову по скайпу в школі English Time. 80% навчання відбувається саме у розмовній практиці. Інтенсивність занять ви вибираєте самі. Займаюсь із досвідченим педагогом Юлією. Крім навчальних матеріалів вона дає багато додаткового матеріалу, навчання дуже цікаве та захоплююче. Мій рівень практично вже Upper-intermediate. Переказую фільми, серіали, короткі оповідання. Графік занять можна коригувати із викладачем. Усі заняття, баланс, оплата відображається в особистому кабінеті. На пробному безкоштовному уроці викладач визначила рівень, і ми обговорили програму. Чекаю з нетерпінням кожного уроку.

Ще переваги дистанційного навчання саме у нашій школі

Використовуємо найкращі британські видання, вартість яких включена у ціну

Пропонуємо як поурочну оплату, так і пакет з 5 та 10 уроків зі знижкою

Чуємо ваші побажання та враховуємо їх у навчальному процесі

Активний темп: не затягуємо процес навчання

Даємо індивідуальне навантаження домашніми завданнями

Які бувають спеціалізації? 

Навчальні матеріали для спеціалізованих курсів англійської мови дозволять освоїти специфічну термінологію та профільну лексику, а також вивчити складні звороти, які є характерними для вашої професії. Після проходження курсу англійської дистанційно для роботи ви легко спілкуватиметеся на професійну тему з іноземними фахівцями, братимете участь у міжнародних конференціях та презентаціях, а також читатимете спеціалізовану літературу англійською мовою. Мінімальний рівень знань, який вам знадобиться, щоб пройти курс – Pre-intermediate

Наш курс «Спеціалізована англійська по Скайп» надасть вам можливість ефективно працювати в англомовному діловому оточенні. Ми професійно, дистанційно та недорого допоможемо розвинути ваші знання та навички у вибраній сфері діяльності, значно розширити діловий лексикон та покращити вимову. 

У реаліях сучасного світу кожен висококваліфікований фахівець має знати англійську мову. Це позитивно позначається на вашому професійному рівні та сприяє кар'єрному зростанню. 

Зокрема, ми пропонуємо послуги з вивчення англійської для медиків онлайн. Медичні працівники, які вільно володіють англійською мовою, мають змогу влаштуватися на роботу в престижну міжнародну клініку або дослідницький центр, ефективно співпрацювати із закордонними колегами та відвідувати медичні конференції. Даний курс стане в нагоді студентам-медикам, які планують подальше навчання в іноземних ВНЗ з метою проходження там інтернатури. 

Також у нас ви можете вивчити англійську мову для менеджерів онлайн, курси технічної англійської мови. При працевлаштуванні досить значним пунктом резюме є вільне володіння англійською у професійній сфері. Менеджер, який вміє скласти діловий лист або контракт англійською мовою, грамотно провести презентацію для зарубіжних партнерів або професійно зустріти іноземну делегацію, що ідеально володіє профільною лексикою, цінується в компанії і може розраховувати на престижну роботу.

Технічна англійська. Курси цього розділу будуть корисні будівельникам, механікам, нафтовикам, буровикам та іншим фахівцям технічного спрямування у кар'єрному зростанні та досягненні максимальних висот у своїй професії. 

Досить корисною буде послуга англійська для моряків. Онлайн курс від «English Time» ефективно допоможе вдосконалити або набути необхідних навичок професійного англійського моряків різних спеціальностей.

Унікальні послуги нашої школи за програмами спеціалізованої англійської мови, які спрямовані на якісне вдосконалення та набуття навичок у різних сферах професійної діяльності. При цьому наші послуги надаються дистанційно та недорого для всіх мешканців України.