Ann
Ann

Стаж викладання: 17 років

Освіта: магістр філології

Володіння мовами: англійська / німецька

00:00/00:00

Анна - активний, уважний і товариський викладач, який легко переконає вас у тому, що в англійській немає нічого складного і неможливого!

Анна - справжній життєлюб і оптиміст, прагне перш за все до хорошого результату. Багаторічний досвід викладання дозволяє швидко виявляти й усувати причини виникнення проблем із вивченням англійської мови незалежно від віку учня, а почуття гумору зробить заняття приємними і невимушеними.

Професіонал з незмінним прагненням до самовдосконалення Анна приділяє багато часу спілкуванню з носіями англійської мови в країнах Європи і Америки, супроводу груп туристів.

Elena
Elena

Стаж викладання: 14 років

Освіта: магістр іноземної філології

Володіння мовами: англійська / німецька

00:00/00:00

Відкритий і допитливий викладач англійської мови, який із задоволенням пізнає все нове, підтримує і розвиває ці якості в своїх учнях.

Після закінчення педагогічного університету 1 рік навчалася і працювала в Німеччині, в столиці землі Saar, де придбала велику розмовну практику як німецької, так і англійської мови.

Також Олена має досвід роботи перекладачем у виробничій компанії і викладачем бізнес англійської для топ-менеджерів компаній.

Оскільки Олена завзята мандрівниця і вже побувала в багатьох країнах, Вам буде цікаво на її заняттях. До того ж англійська мова для неї - це засіб досягнення висот, стирання будь-яких кордонів і можливість зробити друзями весь світ. Разом з Оленою Ви в легкій і невимушеній формі засвоїте складності англійської граматики і тонкощі англійської артикуляції.

За словами Олени: «Межі - тільки в свідомості людей, тому немає нічого неможливого і все, що стосується вивчення англійської мови - всього лише питання часу».

Ласкаво просимо в цікаву подорож у світ англійської мови з Оленою в якості особистого гіда!

Yuliya
Yuliya

Стаж викладання: 9 років

Освіта: магістр педагогіки за фахом англійська філологія

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Комунікабельний, доброзичливий і життєрадісний викладач, для якого найважливішим є індивідуальний підхід до кожного учня. Вважає, що найголовніше у вивченні англійської мови - це практика! Чим частіше, тим краще. Любить свою роботу, а особливо ті моменти, коли бачить прогрес студента і результати спільної праці.

Юлія має досвід роботи в іноземних компаніях в якості спеціаліста ЗЕД в сфері імпорту металообробного обладнання. Мала можливість обміну досвідом з іноземними партнерами під час ділових відряджень за кордон, а також мовну практику з іноземцями із різних куточків світу. Вела ділові переговори із партнерами з-за кордону, в основному з Німеччини, Англії, Японії, Тайваню.

Юлія брала участь в міжнародних виставках в якості перекладача. Має досвід перекладу технічної документації, договорів.

Alina
Alina

Стаж викладання: 9 років

Освіта: магістр іноземної філології

Володіння мовами: англійська / німецька

00:00/00:00

Аліна - цілеспрямований, відповідальний, творчий викладач, який знайде індивідуальний підхід до кожного учня. Цей педагог в процесі навчання ставить перед собою і учнем амбітні завдання, щоб досягти хороших результатів в освоєнні мови.

Аліна має великий досвід викладання англійської як дітям, так і дорослим. Постійно удосконалює свої знання, вивчає найсучасніші методики викладання іноземних мов.

Аліна бере участь в міжнародних конференціях і різноманітних вебінарах з методик викладання іноземних мов. Спілкування з носіями англійської мови, які регулярно практикує педагог, допомагає покращити розмовну англійську, збагатити словниковий запас сучасними фразами і мовними кліше. І всіма цими знаннями Аліна із задоволенням ділиться зі своїми учнями.

Ailen
Ailen

Стаж викладання: 8 років

Освіта: магістр англійської філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Альона - комунікабельний, відкритий і оптимістичний викладач, який має успішний досвід підготовки учнів до іспитів з англійської мови.

Завдяки великому досвіду роботи, легко знаходить підхід до будь-якого учня. Педагог має великий досвід роботи з дітьми від 4-х років. Використовує на заняттях ігрові методики, завдяки чому може цікаво і доступно підносити англійську граматику навіть найменшим учням.

Також Альона працювала синхронним перекладачем, що виробило у педагога відмінну вимову і швидкість сприйняття англійської, яким вона із задоволенням навчить своїх учнів.

Завдяки любові до подорожей і спілкуванню з людьми різних національностей, з Альоною цікаво спілкуватися, тим більше, якщо робити це на заняттях з англійської мови.

Її життєвий девіз: «Все завжди здається неможливим, якщо не робити»!

Цей енергійний і життєрадісний педагог, закоханий в людей і в свою професію не залишить нікого байдужим до вивчення англійської мови!

Alyona
Alyona

Стаж викладання: 8 років

Освіта: магістр англійської філології

Володіння мовами: англійська / французька

00:00/00:00

Альона - життєрадісний, добрий, комунікабельний викладач. Творча натура і креативне мислення дозволяють їй знаходить підхід до будь-якого учня!

Альона має досвід викладання англійської мови як дітям, так і дорослим. Використання педагогом комунікативного підходу в навчанні дозволяє її учням швидко подолати мовний бар'єр і навчитися швидко розмовляти. Тривалий час Альона працювала викладачем англійської мови в морському навчальному закладі.

Любов до дітей і досвід роботи з дітьми дошкільного віку, дає їй можливість зацікавити дитину англійською мовою. Навіть найбільш непосидючі діти з радістю займаються вивченням англійської на уроках з Оленою.

Якщо Ви шукаєте активного, досвідченого і толерантного педагога - безсумнівно Алена педагог, який відповідає Вашим вимогам!

Olena
Olena

Стаж викладання: 10 років

Освіта: магістр іноземної філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Олена - дипломований викладач англійської мови з досвідом роботи більше 10 років. Вона комунікабельна, добра і націлена на досягнення максимальних результатів своїх учнів. Основне завдання під час уроку для неї – створити сприятливі умови, щоб учень розмовляв і практикував вивчений матеріал.

Для Олени кожен учень - особистість. Власне, завдяки індивідуальному підходу, навчання проходить з легкістю та зі значними результатами. Педагог полюбляє подорожувати. Тривалий час працювала перекладачем і має досвід спілкування з носіями англійської мови. У вільний час любить читати, вивчати мови і тварин.

Завдяки доброзичливості та наполегливості педагога, учні Олени успішно освоюють англійську мову та показують гарні результати під час навчання.

Tetiana
Tetiana

Стаж викладання: 5 років

Освіта: магістр іноземної філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Тетяна - доброзичливий та комунікабельний викладач життєрадісність та почуття гумору якого допомагають їй порозумітися як з дітьми так і з дорослими учнями. Широкий кругозір та креативний підхід до викладання сприяють тому, що заняття ніколи не бувають нудними, а позитивна атмосфера на заняттях мотивує студентів осягати всі аспекти вивчення мови та розкривати свій потенціал.

Тетяна має ступінь магістра та досвід викладання понад шість років, протягом яких їй вдалося прищепити любов до англійської багатьом своїх учнів. Як перекладач брала участь у великому іноземному проекті в IT індустрії.

Педагог продовжує активно удосконалювати свій професіоналізм, відвідуючи міжнародні конференції та курси підвищення кваліфікації від провідних міжнародних університетів.

Alya
Alya

Стаж викладання: 12 років

Освіта: магістр філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Аля - комунікабельний, доброзичливий викладач з хорошим почуттям гумору, який знайде підхід до кожного учня і допоможе полюбити процес вивчення англійської мови так само, як любить сама.
Отримавши диплом перекладача, Аля вибрала для себе педагогічне спрямування в роботі. Викладач має великий досвід роботи, як в загальноосвітній школі, так і на різних курсах для дорослих і дітей.
Завдяки своїй комунікабельності, Аля не змогла залишитися осторонь від проведення Євро-2009 і Євро 2012 і отримала безцінний досвід розмовної англійської, спілкуючись з представниками іноземних делегацій в якості волонтера-перекладача. Педагог постійно намагається вдосконалювати свої знання та навички, проходячи різні курси і тренінги по методикам викладання англійської мови.
Аля любить подорожувати, читати і дивитися фільми-фентезі. Любить тварин і у неї є незвичайне хобі: вихованці равлики-Ахатинки.
Якщо ви шукайте доброзичливого, відкритого, досвідченого педагога, який навчить вас любити і розуміти англійську мову - безумовно, це саме Аля.

Marina
Marina

Стаж викладання: 15 років

Освіта: магістр іноземної філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Марина - доброзичливий, товариський викладач, зацікавлений у вашому особистому успіху. Вміє створити невимушену і захоплюючу атмосферу на заняттях.
Завдяки великому досвіду роботи, Марина вміє знайти підхід до учнів будь-яких вікових груп. Саме це допомагає їй домагатися результатів і розкривати потенціал студентів.
Викладач має диплом з відзнакою педагогічного університету.
Велика розмовна практика, отримана педагогом під час роботи з іноземними студентами в відділі міжнародних відносин університету, і 7 років роботи перекладачем, сприяли розвитку у неї відмінного розмовної англійської. Тому, якщо ваша мета навчитися хорошому розмовному англійському - Марина як ніхто інший допоможе вам в цьому.
Якщо ви шукаєте позитивного, з почуттям гумору викладача, з відмінним знанням англійської мови - тоді, безумовно, Марина саме ваш педагог!

Ira
Ira

Стаж викладання: 16 років

Освіта: магістр філології

Володіння мовами: англійська / німецька

00:00/00:00

Ірина – життєрадісний, креативний, творчий викладач, який знаходить підхід до учнів будь-якого віку!

Ірина залюбки приймає участь в тренінгах по методиці навчання англійської мови, декілька разів приймала участь в тренінгах від GoCamp - це найбільша волонтерська програма в Східній Європі за якою волонтери зі всього світу навчають дітей іноземним мовам. Їй подобається європейський підход до навчання та відношення між учнями та вчителями.

Працювала по навчальній програмі європейської комісії eTwinning Plus, завдяки якій брала участь в кількох міжнародних проєктах.

Крім викладання, Ірина любить читати книги, особливо детективи. Також має досвід в написанні наукових статей.

Olga
Olga

Стаж викладання: 7 років

Освіта: магістр філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Ольга - життєрадісний і креативний, творчий і товариський викладач, який вміє знаходити підхід до учня будь-якого віку!

Відмінне навчання і успішна здача міжнародного екзамену з англійської мови IELTS сприяли отриманню гранта на навчання в Стокгольмському Університеті. Навчання англійською мовою в міжнародній групі зі студентами з Австралії, Америки, Канади, Англії, а також країн Європи і Азії дозволило отримати колосальний досвід в розмовній англійській мові!

Ольга любить подорожувати, побувала в багатьох країнах Європи і світу! Коло її інтересів дуже великий: від хореографії та вокалу до занять спортом і дайвінгом.

Nastya
Nastya

Стаж викладання: 4 роки

Освіта: магістр іноземної філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Анастасія - творчий і товариський вчитель, яка легко може знайти підхід до учня будь-якого віку. Педагог обожнює творчість і креативність у всіяких проявах, що допомагає їй проводити цікаві та різноманітні уроки.

Анастасія працювала в загальноосвітній школі, навчала дітей з особливими потребами (інклюзивна освіта) і відповідно володіє необхідними методиками. Викладач неодноразово приймала участь в міжнародних конференціях, що дозволило їй поліпшити знання в області сучасного викладання.

Оскільки Анастасія любить подорожувати, знайомитись з історією і традиціями інших народів, у вас завжди буде багато тем для обговорення на уроках. Якщо ви шукаєте приємного, терплячого та освіченого педагога - безумовно Анастасія відповідає всім вашим вимогам.

 

 

Olesya
Olesya

Стаж викладання: 7 років

Освіта: магістр іноземної філології

Володіння мовами: англійська / німецька

00:00/00:00

Олеся - доброжелательный и ответственный преподаватель, который умеет создать на своих уроках комфортную и приятную атмосферу.

Преподавание для Олеси не только ее профессия, но и хобби. Являясь фанатом своего дела, педагог постоянно совершенствуется и никогда не останавливается на достигнутом.

Олеся следит за новинками в методиках преподавания и прилагает все усилия, чтобы уроки проходили интересно и были наполнены полезной информацией. Педагог использует различные игровые методики на занятиях с детьми, а также собственные разработки на уроках со взрослыми.

Педагог считает, что английский язык может выучить каждый – главное иметь желание и мотивацию!

Tania
Tania

Стаж викладання: 14 років

Освіта: магістр філології

Володіння мовами: англійська

00:00/00:00

Комунікабельний, доброзичливий та веселий викладач, націлений на досягнення максимальних результатів для своїх учнів.
Вам сподобаються інтерактивні, індивідуальні уроки з актуальними темами та ресурсами. Педагог завжди готова допомогти здобути впевненість у своїй англійській за допомогою матеріалів зі словникового запасу та граматики, а також підтримає просунуте навчання за допомогою різноманітних доступних онлайн-ресурсів.
Тетяна має великий досвід викладання англійської мови - понад 14 років. Любить подорожувати.
При підвищенні кваліфікації працювала над темою: «Використання інтерактивних методів та прийомів під час вивчення англійської мови».
Тетяна любить свій предмет, своїх учнів та завжди шукає можливість допомогти студентам у вивченні англійської мови у веселій та цікавій формі!

Lesia
Lesia

Стаж викладання: 5 років

Освіта: магістр англійської філології / магістр психології

Володіння мовами: англійська / німецька

00:00/00:00

Леся - позитивний і творчий викладач, який завжди знаходить підхід до кожного учня і зацікавлений в результатах його навчання. Любов до викладання англійської мови допомагає їй мотивувати і надихати на навчання учнів різних вікових груп.

Педагог з легкістю створить атмосферу, в якій легко і приємно вивчати англійську мову. Леся любить застосовувати різні методики викладання англійської. Допомагала організовувати і брала активну участь в англійському розмовному клубі в університеті і після його закінчення, довгий час працювала з носіями мови.

Також викладач знає німецьку мову на високому рівні, проживала і працювала в Німеччині для поліпшення комунікативних навичок.

Крім викладання, Леся має освіту психолога, розвивається в двох психологічних напрямках (трансактний аналіз і емоційно-образна терапія) і пише на цю тему статті для блогу. Знання психології дуже допомагає їй у викладанні і в роботі з учнями.

Преподаватель английского языка офлайн или онлайн?

Хороший репетитор по английскому, работающий по Скайпу – разумное решение, если вы преисполнены решимости достичь успеха в освоении языка с максимальной эффективностью. Однако, если вы уже читаете эту статью на сайте онлайн-школы English Time, значит вы на правильном пути. Именно здесь вы найдёте не просто отличного учителя английского языка, работающего в онлайн-режиме, но именно того преподавателя, который обеспечит вам лучший результат, соответствующий вашим целям. Сомневаетесь? У нас есть множество убедительных аргументов!

Преимущества индивидуального онлайн-преподавателя английского языка

Почему так важно наладить взаимодействие с репетитором? Прежде всего, ваш учитель английского, даже если обучение происходит дистанционно, станет вашим главным и самым надёжным помощником в достижении вашей цели. Хороший репетитор не просто знает язык, он также понимает, что нужно именно вам и даже, благодаря наличию опыта, может оценить трудности, которые возникнут у в процессе учёбы – что очень важно, поскольку позволит скорректировать программу под ваши потребности.

Другим, не менее актуальным признаком отличного преподавателя, можно считать его стремление к развитию и изучению новых материалов. Приступая к изучению английского, важно понимать, что язык, используемый для международного общения, развивается и обновляется с невероятной скоростью. Согласно статистическим данным, ежегодно в нём появляется около 4000 новых слов! При этом некоторые «классические» формы, успешно усвоенные вами в школе, столь же стремительно устаревают и выходят из употребления. Именно поэтому наши преподаватели (мы отбираем только самых лучших!) постоянно расширяют и углубляют свои знания.

Наши преподаватели: квалификация, опыт и талант

Именно эти составляющие необходимы, чтобы стать одним из преподавателей онлайн-школы английского языка English Time.

Наши преподаватели:

• проходят строжайший отбор – достаточно сказать, что из ста резюме претендентов мы выбираем не более пяти преподавателей;

• имеют высшее филологическое или педагогическое образование, при этом, некоторые учителя английского успели получить сертификаты международного образца – что свидетельствует о солидном багаже знаний;

• имеют практический опыт преподавания не менее пяти лет – на практике мы убедились, что это минимальный срок, позволяющий репетитору по английскому, работающему в формате дистанционного обучения, освоить различные методики преподавания, позволяющее адаптировать курс для каждого ученика;

• часто имеют обширный опыт общения с носителями языка, жили и работали за границей, а значит, владеют не только академическими знаниями, но и превосходно разбираются в разнообразных тонкостях и нюансах устной речи.

Отметим, что наши учителя английского языка, работающие онлайн, обязательно проходят курс обучения – и только после этого могут приступать к работе, которая ведётся под контролем квалифицированных методистов.

Как выбрать лучшего учителя английского для дистанционного обучения?

Как выбрать лучшего преподавателя? Сделать это будет значительно проще, если вы станете искать репетитора по английскому, работающего по скайпу, который поможет в решении ваших конкретных целей и задач: подготовке к экзаменам, расширении словарного запаса перед путешествием или длительной командировкой, углублении знаний грамматики или отработки правильного произношения для активного общения с носителями языка.

Не менее важной особенностью учащегося является уровень его начальной подготовки: даже среди самых талантливых преподавателей всегда есть особая категория суперпрофессионалов, представители которой, способны подобрать подход к любому ученику, в зависимости от его знаний и особенностей восприятия. Чтобы выбрать преподавателя в нашей школе, у вас есть всего два пути:

• сделать это самостоятельно, доверяя своей интуиции;

• доверить решение проблемы нам и записаться на пробный урок, который позволит получить представление как о вашем багаже знаний, так и целях, к достижению которых вы стремитесь.

Важно понимать: пробный урок, это не только бесплатно, это абсолютно не страшно, но очень важно, чтобы подобрать преподавателя по английскому, который, работая дистанционно, станет вашим другом и наставником. Мы твёрдо убеждены: в нашей онлайн-школе английского English Time вы обязательно найдёте «своего» преподавателя. Мы поможем отыскать именно того профессионала, который поможет сделать изучение английского не просто эффективным, но и ярким, интересным, увлекательным, даже если вы много лет считаете себя убеждённым приверженцем технических дисциплин и весьма критичны в оценке собственных способностей в освоении иностранных языков. Желаем успеха!