figure 1 figure 1

Бізнес англійська - онлайн уроки!

В умовах міжнародного бізнесу та партнерства неможливо обійтися без достатніх знань англійської мови. Наші онлайн курси бізнес англійської спеціально розроблені для бізнесменів, керівників та найманих працівників. Ви пропрацюєте всі необхідні навички для ведення переговорів, що значно сприятиме розвитку вашої кар'єри чи бізнесу.

Бізнес англійська - онлайн уроки!
figure 2 figure 4

Англійська для роботи - дистанційний курс

1 на 1 з педагогом

1 на 1 з педагогом

Недорога вартість

Недорога вартість

+ Безкоштовні розмовні клуби

+ Безкоштовні розмовні клуби

Платформа онлайн 24/7

Платформа онлайн 24/7

figure 6 figure 2 figure 2

Детальніше про курс ділової англійської

Детальніше про курс ділової англійської

Рекомендований рівень

Pre-intermediate +

Інтенсивність

2-3 рази на тиждень по 45 хвилин

Тривалість

50+ уроков

Цілі

Покращення розмовних навичок та лексичного запасу в бізнес тематиці

Для чого

Для роботи та кар'єри

Матеріал

Бізнес підручники + платформа

Детальніше про курс ділової англійської
figure 3 figure 7 figure 5

Ціни на вивчення курсу бізнес англійська

340 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
3400 ₴
Сплатити
360 ₴
за урок (45 хв.)
5 уроків
1800 ₴
Сплатити
390 ₴
за урок (45 хв.)
1 урок
390 ₴
Сплатити
340 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
3400 ₴
Сплатити

Записуйтесь на безкоштовне пробне заняття

Записуйтесь на безкоштовне пробне заняття

Заповніть дані, пройдіть пробний урок і переконайтеся, що вам підходить курс бізнес англійської мови

figure 5 figure 5 figure 6

Як розпочати заняття з ділової англійської

step one
Заповніть форму вище на 1 безкоштовний урок
step one
Адміністратор зв'яжеться з Вами та запропонує варіанти
step one
Пройдіть пробне заняття (30 хвилин) зі своїм викладачем
step one
Оплатіть урок або уроки і приступайте до навчання

Відгуки нашіх учнів про онлайн курс бізнес англійська

Наталія
Наталія

Вже цілий рік я навчаюся в EnglishTime, ця школа стала відкриттям для мене. По перше, дистанційне навчання економить 2-3 години на дороги до курсів. По друге, в EnglishTime найкращі викладачі. Завдяки курсу, я нарешті змогла спілкуватися англійською. По третє, наявність онлайн платформи. Знаходячись на роботі, на обіді чи просто лежачі в ліжку, я можу виконувати домашнє завдання, тренувати граматику чи лексику.

Ліліана
Ліліана

Рада, що вирішила підвищити свій рівень англійської саме у цій школі. Дуже подобається крута платформа з безліччю різних вправ для розвитку всіх навичок мови. Так само хочу висловити подяку своєму викладачеві. Але за цікаві, невимушені уроки в дружній атмосфері) Школу рекомендую!

Оксана
Оксана

Школу раджу! Влаштовує абсолютно все. Дуже гнучкий графік занять. Навчальний матеріал завжди доступний у власному кабінеті. Особлива подяка моєму вчителю. Настя терпляче і зрозуміло пояснює матеріал. Чудово, що є така школа! Бажаю школі процвітання та розвитку

Курси ділової англійської онлайн будуть корисні, якщо Ви:

маєте намір пройти співбесіду до компанії, що займається зовнішньоекономічною діяльністю

працюватимете в англомовному колективі

плануєте вести листування чи документацію англійською мовою

будете вести перемовини з представниками іноземних компаній або створювати презентації для закордонних інвесторів

прагнете знайти роботу із знанням англійської мови

Чому вам необхідний бізнес англійська онлайн? 

Більшість міжнародних компаній ведуть переговори, а також ділове листування саме англійською мовою. Для роботи в одній з таких компаній та успішного просування кар'єрними сходами неодмінно знадобляться курси ділової англійської онлайн від «English Time». Англійська – мова взаємодії між людьми з різних країн, з її допомогою ви не тільки розширите свій кругозір, але й отримаєте шанс знайти високооплачувану і при цьому цікаву роботу. 

Якщо ви хочете стати партнером зарубіжної компанії або знайти іноземного інвестора, на переговорах потрібно виглядати солідно, професійно та переконливо. Курси бізнес англійської – найкращий внесок, який ви можете зробити у свій особистісний розвиток, а також чудовий крок у бік розкриття вашого потенціалу. Знання мови дає можливість позиціонувати свою компанію як впевненого, солідного, сильного та надійного партнера. 

Вивчення бізнес англійської – найкраще можливе рішення для зайнятих людей у ​​сфері бізнесу. Використовуючи наші недорогі курси для досягнення професійних цілей, ви заощадите свій дорогоцінний час і зможете займатися, де і коли вам зручно по скайпу чи зуму. 

Переваги нашого курсу бізнес англійської онлайн

Якщо ви думаєте про те, що навчання бізнес англійській є нудною і нецікавою, то наша програма вас приємно здивує і покаже, що бізнес англійська Скайп - це не тільки корисні знання, але і захоплюючий навчальний процес. Наші уроки – живе дистанційне спілкування з викладачем, обов'язкова розмовна практика, заняття з використанням інтерактивних матеріалів. Профільна спрямованість занять є їхньою обов'язковою складовою. Ви розбиратимете різні приклади реальних ділових ситуацій. Мінімальний рівень знань мови для початку навчання – Pre-intermediate.

Висококваліфікований педагог нашої школи протестує ваш рівень знань і на підставі отриманих результатів підбере найбільш оптимальний темп навчання для успішного засвоєння знань. Всі додаткові матеріали підбираються нами індивідуально з урахуванням ваших потреб та переваг. Після проходження нашої програми навчання онлайн ви з легкістю зможете скласти міжнародний іспит BEC (Business English Certificate) і перед вами відкриються чудові перспективи у сфері бізнесу. 

Закінчивши навчання у нас, ви подолаєте мовний бар'єр і вільно володітимете англійською для бізнесу. Ви знатимете важливі фрази, терміни та мовні конструкції для ведення переговорного процесу, вести грамотну ділову листування з партнерами та клієнтами, читати тексти на бізнес-тематику, вільно вести ділову розмову, підбираючи правильні фрази та потрібні інтонації, зможете грамотно скласти резюме та зробити презентацію. Ви навчитеся відчувати та розуміти всі нюанси ділової англійської мови. 

Правильна вимова та швидке сприйняття мови співрозмовника на слух дозволить вам вільно вести розмову із закордонними колегами, як на ділові теми, так і в неформальній обстановці. Завдяки знанню англійської мови ви значно розширите горизонти вашої діяльності та матимете незаперечні переваги у сфері бізнесу. Крім того, ще одним важливим аргументом є те, що наші онлайн курси дешеві порівняно зі схожими аналогами. Спробуйте та переконайтесь!