figure 1 figure 1

Англійська для дорослих онлайн - легко та швидко!

Без англійської мови сучасна людина як без рук: ані філіжанку кави купити, ані прочитати статтю експерта. Навіть з'ясувати пароль від Wi-Fi в готелі неможливо без знання англійської. Ми пропонуємо позбавити вас від бар'єрів та обмежень за допомогою курсу англійської мови для дорослих. English Time - саме та дыстанцыйна установа, яка надає комплексне занурення у english language та іноземний світ зовсім недорого.

Англійська для дорослих онлайн - легко та швидко!
figure 2 figure 4

Чому вам необхідно записатись саме до нас на англійську для дорослих?

1 на 1 із досвідченим викладачем

1 на 1 із досвідченим викладачем

Безкоштовні розмовні клуби

Безкоштовні розмовні клуби

Ціни доступні ніж в будь-якій іншій школі

Ціни доступні ніж в будь-якій іншій школі

Онлайн платформа 24/7

Онлайн платформа 24/7

figure 6 figure 2 figure 2

Детальніше про курс англійської для дорослих

Детальніше про курс англійської для дорослих

Вид навчання

Індивідуально із педагогом

Інтенсивність занять обираєте ви

1-3 рази на тиждень по 45 хвилин

Тривалість залежить від вас

6-9 місяців на кожен рівень навчання

Пробне заняття

Саме із вашим майбутнім педагогом, а не з методистом

Учбові матеріали

Онлайн-платформа +найкащі британські підручники - безкоштовно

Знижки та акція "Приведи друга"

Знижки при оплаті пакетами

Детальніше про курс англійської для дорослих
figure 3 figure 7 figure 5

Вартість навчання

280 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
2800 ₴
Сплатити
300 ₴
за урок (45 хв.)
5 уроків
1500 ₴
Сплатити
330 ₴
за урок (45 хв.)
1 урок
330 ₴
Сплатити
280 ₴
за урок (45 хв.)
10 уроків
2800 ₴
Сплатити

Запишіться на безкоштовне заняття

Запишіться на безкоштовне заняття

Залиште свої дані, менеджер зв'яжеться із вами узгодить урок і відповість на ваші питання

figure 5 figure 5 figure 6

Як приступити до навчання англійська для дорослих:

step one
Натискаєте на кнопку "Записатися на безкоштовний урок"
step one
Адміністратор зв'язується з вами для узгодження пробного уроку
step one
На уроці педагог визначає ваш рівень, цілі і пропонує план навчання
step one
Оплачуєте 1, 5 або 10 уроків і приступаєте до занять

Відгуки учнів про англійську по скайпу для дорослих:

Дарина
Дарина

Віталіна один із найкращих викладачів серед тих, з якими я займалась, пояснює доступно, зрозуміло і цікаво. Профессіонал своєї справи, дуже легко знаходить спільну мову із учнями, приємна, товариська і мила. До кожного учня вміє підібрати свій підхід, складає план занять виходячи із можливостей учня, тобто не треба боятись, якщо ви чогось не знаєте, Віталіна научить і зробить так, що будете знати все навіть за 10 уроків) Якщо комусь із знайомих знадобиться педагог із англійської мови, сто відсотків буду радити Віталіну. Ставлю 10 із 10 за уроки проведені із нею :)

Ольга
Ольга

Хочу висловити окрему подяку Юлі, за її чуйність, уважність і гнучкість. За невимушену обстановку, легкість і гумор. З нею вчити англійську, одне задоволення. За те, що майже кожен урок вона індивідуально підлаштовувала під мене. Величезна подяка їй за допомогу в адаптації до англомовного середовища. Коли я переїхала, перші 2 місяці нічого не розуміла, я вчилася в школі англійської мови і перший час був шок і страх спілкуватися, кожен урок вона мене підтримувала, мотивувала і допомагала. Тепер у мене достатній рівень володіння англійською мовою щоб спілкуватися, і я вважаю, що Юля вклала величезний внесок в це. Юля, щиро бажаю вам усього найкращого і хочу зберегти з вами контакт, так як ви одна з моїх найкращих вчителів. Залишаємося на зв'язку і пропоную іноді писати один одному "How are you doing? ":)

Костянтин
Костянтин

Краща онлайн школа англійської мови! Я відвідав багато курсів англійської мови для дорослих, але тільки в цій школі мені підібрали ідеальний графік, програму навчання і гарних викладачів, за рахунок чого мій прогрес у вивченні англійської прискорився в рази. А оскільки весь навчальний процес базується на дистанційному навчанні - у мене є можливість проводити заняття вдома, в кафе і навіть в обідню перерву на роботі. Окремо хочу відзначити викладачів Юлію, Євгенію і Лесю, які є висококваліфікованим фахівцями. Весь прогрес завдяки їм)))

Чому обирають нашу школу англійської для дорослих

Завдання педагогів English Time - зробити так, щоб заговорив кожен. Ми із радістю приймаємо на навчання дорослих з будь-яким обсягом знань (навіть тих, хто не знає, як прочитати назву школи) - не соромтеся!

Учні школи English Time отримують доступ до інтерактивної платформи і всі необхідні матеріали безкоштовно для успішного проходження курсу "Англійська для початківців дорослих онлайн".

Ціни English Time більш ніж демократичні порівняно з іншими школами: чим більше уроків купуєте, тим дешевше вони вам обходяться.

Здобувачі курсу самі вибирають зручний для них час на освоєння навчального матеріалу. Викладачі English Time готові проводити від 1 до 7 уроків на тиждень з кожним учнем, хоча на практиці досить 2-3 (де 2 заняття - оптимальний темп, 3 - більш інтенсивний)

Англійська по скайпу для дорослих - курс, який протягом багатьох років викладається в English Time. Школа виростила тисячі гідних учнів, які практикують отримані знання в США, Великобританії та Канаді. Прочитайте відгуки випускників і зробіть правильний вибір.

Що дає дорослим навчання?

• допомогу в подоланні страху і сорому ;

• можливість насолодитесь улюбленими серіалами в оригінальній озвучці;

• загальний розвиток пам'яті та комунікаційних навичок;

• здатність жити в альтернативному світі, де всі вивіски і написи на футболках стають зрозумілими;

• багаж без словників і довідників при поїздці за кордон.

З вашої банківської карти ніколи більше не знімуть гроші за неправильно поставлений «Accept» у невідомому договорі  (звичайно не в українському). Казка, чи не так?

Англійська для дорослих - для тих, хто хоче:

- почати вчити англіську з нуля, або продовжити навчання із наявними знаннями;

- використовувати англійську на роботі, у подорожах або банально вчити "для себе";

- отримати індивідуальний підхід із адаптованою програмою навчання згідно своїм строкам і меті;

Детальніше про курс англійська для дорослих ви завжди можете з'ясувати у нашіх адміністраторів по номеру телефона, вказаному на нашому сайті. Подробнее о курсе английского для взрослых вы всегда можете узнать у наших Администраторов, позвонив по телефону указанному на сайте.

Як відбувається навчання англійскій мові дорослих студентів?

У зазделегідь обумовлений час (з 8:00 до 21:00 в будні/вихідні дні, встановлюється учнем) починається урок. Зустріч відбувається 1 на1  Встреча с преподавателем происходит 1 на 1 в режимі відеодзвонка програм Skype або Zoom.

Програма занять повністю адаптована під завдання учня і рівень його підготовки. Якщо метою є якнайшвидше оволодіння грпматикою - вчитель якумога більше часу приділить саме граматиці, якщо потрібна практика розмовної англійської - то саме їй, і т. д. . Студентам English Time створені всі умови для комплексного розвитку всіх навичок.

Як визначити рівень знань?

Щоб визначити рівень володіння англійською мовою майбутньому студенту необхідно записатись на безкоштовний пробний урок або самостійно скористатися тестом на сайті. Урок проходить в онлайн режимі абсолютно безкоштовно.  Здобувач програми вивчення англійської мови для дорослих відповідає на низку питань, після чого йому повідомляють результати. Знання англійської мови традиційно оцінюється наступними категоріями:

• Starter – людина, не знайома із еоемнтарними поняттями/вивчала раніше іншу мову;

• Elementary – для тих, хто освоїл шкільну програму;

• Pre-intermediate – здобувач, який володіє базовим курсом та застосовує знання в житті;

• Intermediate – учень із середніми мовними навичками;

• Upper-intermediate – фахівець, який бажає поглибити знання в певній галузі.

Англійська для початківців дорослих з нуля онлайн: до чого готуватись?

Тривалість курсу.

Обсяг витраченого часу на вивчення прямо пропорційний поставленим перед вами завданням. Наприклад, для тих, хто планує підтримувати знання на високому рівні, навчання може не закінчуватись зовсім. Для бажаючих отримати базові навички достатньо 6-8 місяців - часу, що витричається на освоєння 1 рівня.

Робота на уроці та домашні завдання.

Доступ до сучасних британських видань (основний підручник, робочий зошит), а також к платформі із різноманитними аудіо ті відеоматеріалами передається студенту в особистому кабінеті на сайті english-time.org

В навчальному процесі обговорюються цікаві новини, переглядаються фільми, серіали і мульфільми, а в процесі діалогу на уроці демонструються гарні ілюстрації.

Але це ще не все. Для кожного учня викладачи готують домашні завдання. Учень сам вирішує, виконувати чи ні, але ми рекомендуємо - робити, не можна не робити!

Тривалість уроку.

1 стандартне заняття в середньому займає близько 45 хвилин. Тривалість може бути збільшена до 60 хвилин або 90 хвилин зважаючи на бажання учня або необхідність.

Вартість питання.

Порівняйте вартість занять в нашій школі із цінами в інших дистанційних онлайн школах англійської мови в Україні і ви точно зрозумієте, що у нас недорого, а  навіть дуже дешево. Знання - найдорожчій актив, який має людина. Наші фахівці із радістю поділяться ним зі студентами за умови гарантії, що їх час не буде витрачений даремно. Ваші гарантії - оплата за урок або пакет занять і регулярне відвідування уроків.

Записуйтесь на курси англійскої мови онлайн для початківців дорослих - результат ми вам гарантуємо.