Англійські слова, які звучать однаково

Англійські слова, які звучать одинаково

Англійська мова багата словами, які при практично однаковому звучанні пишуться зовсім по-різному і мають різні значення. Називаються ці слова омофони, які є різновидом омонімів. Вони досить часто викликають труднощі, причому не тільки у людей, які вивчають мову, а й у його носіїв. Особливо важко іноді буває зрозуміти, що конкретно співрозмовник має на увазі, якщо подібні слова відносяться до однієї частини мови.
Людям, які ведуть бізнес з іноземними партнерами, відвідують міжнародні конференції або планують пройти співбесіду в іноземну компанію, досить важливо точно розуміти співрозмовника і знати різні тонкощі англійської мови. Бізнес англійська по Скайпу з професійним викладачем допоможе познайомитися з мовними нюансами і специфічною лексикою, яка стане в нагоді для успішного просування кар'єри. Вивчаючи ділову англійську онлайн в школі English Time, ви стаєте на крок ближче до досягнення поставленої мети.

Які бувають омофони

У процесі становлення англійської мови з'явилося досить багато різних правил читання, а також винятків з них. При читанні зустрічаються німі літери, різні голосні або їх поєднання можуть передавати однаковий звук. Все це призвело до появи омофонів - абсолютно різних за своїм написання слів, які мають однакове звучання.
Омофонів, які використовуються в англійській мові, сьогодні існує чимало, деякі джерела наводять цифру 450 слів або близько того. Якісь із них зустрічаються не так часто, але деякі омофони досить популярні і постійно вводять людей в оману. Визначити правильне значення слова можна по контексту. В цілому, тема вживання омофонів в англійській мові достатньо актуальна. Найпоширеніші з них бажано запам'ятати, щоб у відповідальний момент не потрапити в незручну ситуацію.
Розрізняють декілька видів омофонів:
1. Окремі слова - найчисленніша категорія. Приклади: knight (лицар) - night (ніч), air (повітря) - heir (спадкоємець), complement (доповнення) - compliment (комплімент), personal (особистий) - personnel (персонал).
2. Різні форми слів - іменники у множині, форми дієслів і т. Д. Приклади: maid (прислуга) - made (зробив), scene (сцена) - seen (бачив), eight (вісім) - ate (з'їв).
3. Сполучення слів. Приклади: there (там) - their (їх) - they're (скорочення від they are - вони є), it's (скорочена форма від it is - це) - its (його), your (твій) - you're ( скорочена форма від you are - ти є).

Найпопулярніщі омофони

В англійській мові є омофони, які зустрічаються найбільш часто. Давайте розглянемо найпоширеніші з них:

• Перша пара - це дієслово affect (впливати) і іменник effect (вплив). Незважаючи на схожість понять, це абсолютно різні слова, які вживаються в різних ситуаціях.
• У іменника advice (рада, консультація) і дієслова advise (радити, рекомендувати, консультувати) схожа історія з першою парою.
• Дієслово accept (приймати, погоджуватися) ні в якому разі не можна плутати з приводом except (крім, за винятком).
• Слово some, що має кілька значень, однаково звучить з іменником sum (сума).
• У деяких випадках омофони бувають не два слова, а цілих три. Наприклад, right (правий, право) - rite (ритуал, церемонія) - write (писати).

Щоб не плутатися з вживанням однакових за звучанням слів, рекомендується запам'ятовувати їх, поступово збільшуючи свій словниковий запас. Ви можете скласти свій список омофонів, які стануть в нагоді вам як в повсякденному, так і в діловому спілкуванні. Вивчити нові слова і значно підвищити свій рівень володіння англійською можна на відповідних курсах з професійними викладачами. Вибирайте відповідний варіант: розмовний, спеціалізований чи бізнес англійська онлайн і ми ефективно допоможемо досягти поставлених цілей.