Англійська для моряків: в чому особливість

Англійська для моряків: в чому особливість

Сьогодні англійська є міжнародною мовою, знання якої необхідне в багатьох сферах життя. Зокрема, без гарної англійської важко отримати по-справжньому цікаву і високооплачувану роботу або домогтися значного просування по кар'єрних сходах.

Особливе значення має англійська для моряків. Онлайн курс від школи «English Time» стане дороговказом для людей, які не уявляють свого життя без моря. З нашою допомогою ви зможете надбати всі необхідні навички і якісно вдосконалити свою професійну англійську.

Навіщо потрібна англійська для моряків онлайн

Англійська - це універсальна мова, що допомагає морякам з різних країн розуміти один одного. Це основний спосіб спілкування багатонаціонального екіпажу в тривалих плаваннях і в період зупинок в різних портах світу. Ефективна робота на судні неможлива без відповідних знань спеціалізованої англійської мови.

Для морських професій початкового рівня знань недостатньо. Інструкції, програми, тести, які необхідно пройти морякам на співбесіді, все складено англійською мовою. Тому ефективний курс навчання  для представників морських професій допоможе вивчити специфічну термінологію і виконати поставлені завдання в оптимально короткий термін.

Навчальна програма допомагає істотно розширити словниковий запас, в тому числі за рахунок вивчення спеціальної термінології. На заняттях приділяється увага глибокому вивченню граматики і лексики англійської мови.

Мовні навички відпрацьовуються в діалогах, що відображають ту чи іншу ситуацію, яка може статися з моряком. Наприклад, на стоянці судна в порту, при аварійних ситуаціях, програються основні робочі моменти, команди капітана і т.п. На курсах набуваються навички письма, необхідні для заповнення анкет, написання доповідей, заяв, проходження тестів.

Звернувшись до фахівців школи «English Time» для проходження спеціалізованих курсів англійської мови для моряків, ви гарантовано отримаєте високий рівень знань, який допоможе досягти значних успіхів в обраній професії.