Англійська по Skype. Що необхідно для якісного навчання

В реаліях сучасного життя, з його інтенсивним темпом і постійним розвитком технологій, навчання англійської мови онлайн стає все більш популярним. Англійська по Скайпу - зручний, доступний і максимально ефективний спосіб підвищити рівень мови і набути необхідних навичок для успішного досягнення поставлених цілей.

Заняття по Скайпу практично не відрізняються від звичайних індивідуальних уроків. Тільки в даному випадку репетитор з англійської мови по Скайпу знаходиться не поруч з вами, а по інший бік екрану комп'ютера. Для того, щоб процес навчання був максимально ефективним, ми розповімо, як правильно підготуватися до уроку онлайн.

Щоб почати вивчення англійської мови за допомогою Скайпу, вам знадобиться підготувати наступне обладнання:

Комп'ютер. Це може бути стаціонарний комп'ютер або ноутбук зі стабільним інтернет-з'єднанням та із хорошою швидкістю. В крайньому випадку, можна використовувати смартфон або планшет, але технічні характеристики даних гаджетів не завжди дозволяють проводити якісні заняття.

Гарнітура. Для продуктивних уроків важлива наявність якісної гарнітури - мікрофона і навушників. Відтворення звуку і чутність набагато краще при наявності гарнітури. Застосування колонок і мікрофона може створювати відлуння, що погано позначається на якості занять. Такий варіант можливий тільки в тому випадку, якщо у вашого мікрофона налаштована функція шумозаглушення. 
Веб камера. Наявність веб-камери не є обов'язковим, але все ж із візуальним контактом заняття будуть набагато продуктивніше. Крім перерахованого вище обладнання та підключення до інтернету знадобиться безпосередньо програма Skype, яку можна встановити абсолютно безкоштовно і досить легко на будь-який комп'ютер. Провести її скачування ви можете на офіційному сайті.

Важливим фактором для досягнення ефективного результату є правильна постановка мети, мотивація, а також бажання вивчати англійську мову. Грамотно розставлені пріоритети допоможуть викладачеві підібрати найбільш оптимальну програму навчання для вдосконалення ваших знань. 

 

Як репетитор з англійської мови по Скайпу організовує заняття

 

Успіх уроку, який проводиться по Скайпу, багато в чому залежить від правильної підготовки до нього. Перед початком навчання студент повинен завантажити весь навчальний матеріал з його особистого кабінету на нашому сайті. Весь додатковий матеріал, який знадобиться в процесі навчання, педагог буде висилати поступово в скайпі. Це необхідно, щоб безпосередньо на занятті не втрачати час на даний процес.

Програма вивчення англійської мови розроблена таким чином, щоб на уроках однаково приділяти увагу і опрацьовувати основні мовні навички та різні моменти. А саме:
говоріння - на заняттях ведеться діалог англійською, ви відповідаєте на питання і виконуєте вправи під чуйним керівництвом досвідченого викладача; аудіювання - виробляється звичка сприйняття англійської мови на слух; читання - підбір текстів проходить індивідуально, враховуючи ваш рівень володіння мовою, потреби і інтереси; письмові завдання - навчання правопису, грамотне складання кореспонденції; граматика - відпрацювання необхідних навичок; фонетика - робота над правильною вимовою

В кінці уроку викладач резюмує урок, задає домашнє завдання і висилає при необхідності додаткові файли, необхідні для його виконання. Сучасні технології дозволяють зробити навчання максимально якісним. Індивідуальний підхід забезпечує концентрацію викладача на вашому розвитку і підвищенні рівня знання мови. Вивчення англійської по Скайпу - це сучасний, ефективний і дуже зручний спосіб отримати якісні знання та успішно досягти поставлених цілей.