Як правильно робити компліменти англійською

Щирі компліменти, зроблені від душі, мають велику силу. Приємні слова здатні ефективно налагодити комунікацію, зробити вашого співрозмовника щасливим і розташувати до себе. Будь-яка людина не залишиться байдужим коли до нього проявляють увагу. Тому мистецтво робити компліменти є досить затребуваним у всіх мовах світу.

Навчитися правильно і доречно робити компліменти англомовним людям якісно допоможе кваліфікований репетитор англійської по Скайпу. Ви дізнаєтеся, в яких випадках краще скористатися мистецтвом говорити приємні слова, які вони бувають і які є найбільш популярними. Це вміння може стати в нагоді в різних сферах життя. Тому, довго не роздумуючи, записуйтеся на курси англійської онлайн, щоб дізнатися багато нового і цікавого.

Які бувають компліменти

Щоб ваш комплімент був сприйнятий правильно і набув очікувану реакцію, він неодмінно повинен бути сказано щиро. Слова, сказані від щирого серця, будуть по-справжньому приємні вашому співрозмовнику. Якщо ви захоплено скажете дівчині «You are so beautiful today» (Ти така красива сьогодні), вона розквітне в усмішці і стане ще прекраснішою.

Важливий комплімент колезі жіночої статі «What a nice dress» (Яке миле плаття) або «You look nice» (Ви добре виглядаєте) може не тільки підняти їй настрій, але і забезпечити вам добрі взаємини в колективі, розташування колег.

Висловлювати компліменти можна не тільки з приводу зовнішнього вигляду. Відмінним приводом є професійні або особисті досягнення ваших колег і знайомих. Зробивши комплімент професіоналізму вашого більш досвідченого колеги, ви зможете завоювати його симпатію, щоб в майбутньому він із задоволенням ділився своїми цінними знаннями і порадами. Наприклад, комплімент може бути таким: «I admire your ability to think on your feet» (Я захоплююся вашою умінням приймати рішення на ходу).

Не варто забувати про друзів, які завжди заслуговують доброго слова. Нагадуйте одного, що з ним весело - «You are fun to be with», відзначайте, що він хороший слухач - «You are a good listener». А якщо ви скажете «You bring out the best in me» (Ти розкриваєш краще в мені), у відповідь отримаєте щиру подяку і визнання.

чергові компліменти


Цікаво, що в США чергові компліменти стали справою буденною. Люди настільки звикли до постійних виразів схвалення, що навіть дивуються, якщо не почують ні однією приємною фрази за цілий день. Тому якщо ви плануєте поїздку в Америку, запасіться арсеналом чергових компліментів, які дуже знадобляться вам в спілкуванні.

Досить поширені компліменти щодо зовнішності і одягу. Наприклад, «That dress really suits you» (Це плаття вам дійсно йде), «I like your new haircut» (Мені подобається ваша нова стрижка), «The blouse is flattering you» (Ця блузка тобі йде).

Якщо ви прийшли в гості і хочете зробити приємно господарям, можете сказати: «You have such a cozy home» (У вас такий затишний будинок) або ж «What a nice apartment» (Яка красива квартира). Також кожна господиня буде надзвичайно вдячна за похвалу її кулінарної майстерності. Найпростішим вираженням захоплення буде: «This is delicious» (Це смачно). Але набагато приємніше почути: «You are a fantastic cook. This is amazing food! »(Ви - фантастичний кухар. Це приголомшлива їжа!) Або ж« The chicken is out of this world »(Ця курка просто неземна).

Крім мистецтва робити компліменти, необхідно вміти їх гідно приймати. Можна просто скромно сказати «Thanks» (дякую), щиро посміхаючись, або ж додати «I am glad you think so» (Я радий, що ви так думаєте).

Познайомитися з великою кількістю існуючих компліментів і навчитися їх застосовувати в різних ситуаціях вам допоможуть ефективні курси англійської по Скайпу. Це правильний вибір для всіх, хто хоче в оптимальні терміни досягти істотних результатів у вивченні мови.