Вивчення англійських часів: практичне керівництво

Вивчення англійських часів: практичні поради

Людина, для якої англійська мова не рідна, не завжди відразу може зрозуміти, навіщо потрібна така кількість часів, що вони позначають і в чому їх зміст. Буває досить складно розібратись  у всіх правилах їх застосування, винятках з правил та в  інших граматичних нюансах.
Школа «EnglishTime» завдяки своїй класичній методиці навчання допоможе легко розібратися з усіма тонкощами вживання англійських часів в різних ситуаціях. З висококваліфікованими викладачами,  вивчення часів та  підготовка до ЗНО з англійської онлайн пройде максимально ефективно і дозволить отримати найвищий результат.

 

Основні моменти


В англійській мові виділяють три основні групи часів: Present (справжнє), Past (минуле) і Future (майбутнє). У свою чергу кожна з груп поділяється на наступні чотири категорії:

• Simple / Indefinite (просте) - todo;
• Continuous / Progressive (продовжене) - tobedoing;
• Perfect (досконале) - tohavedone;
• PerfectContinuous (досконале продовжене) - tohavebeendoing.

Варто пам'ятати про існування неособистої форми дієслова - інфінітива, що має ing-овое закінчення. Також є пасивна форма дієслів, яка використовується в усіх категоріях: від Simple / Indefinite до PerfectContinuous. Різноманіття правил доповнюється вживанням часів з модальними дієсловами.

В цілому, в англійській мові налічується 26 різних часових форм, вивчення яких варто приділити особливу увагу та  проявити терпіння. Результат гідний докладених зусиль. Така велика кількість часів допоможе успішно скласти всі іспити і згодом набагато краще розуміти іноземного співрозмовника під час спілкування.


Практичні поради

 
Почніть навчання з послідовного ознайомлення з теорією. Навіть якщо спочатку у вашій голові буде плутанина, поступово все неодмінно стане на свої місця. Для кращого засвоєння матеріалу складіть таблицю з теорією і прикладами використання часів.

Чергуйте запам'ятовування правил з практичними заняттями. Якщо вивчили і розібралися в теорії по одному виду часів, попрактикуйтесь, а потім вже переходите до наступного. Практика допоможе виробити автоматичний навик вживання кожного із англійських часів. Не завжди правила можуть до кінця дати уявлення про застосування, а практичні вправи навпаки - стануть відмінним інструментом запам'ятовування.

Якісний і ефективний результат навчання може доповнити спілкування з носієм мови. Якщо ви накопичили конкретну базу знань, перевірити її на практиці і відточити свої навички в правильному вживанні різних часових форм дієслів можна в процесі діалогу з іноземцем. Він завжди дасть вам знати, чи грамотно ви говорите.

Використовуйте для спілкування англійською будь-які можливості. Незабаром ви побачите позитивний результат. Бажаємо вам успіхів на шляху до вдосконалення!