Як святкують Різдво і Новий рік у Британії

Як святкують Різдво і Новий рік у Великій Британії

Традиційно головним зимовим святом в Великій Британії є Різдво. Ця урочистість, звичаї святкування якого, зберігаються англійцями особливо бережно. І якщо Різдво прийнято зустрічати в домашньому колі, то в чарівну новорічну ніч мешканці Лондона приходять на головну площу і під бій Біг-Бена вітають один одного зі святом.
У цей чарівний час Британія стає справжньою країною чудес, яку неодмінно варто відвідати. Плануючи поїздку, бажано приділити увагу можливості вивчити англійську для туристів онлайн. Це оптимальний спосіб в найкоротші терміни підготуватися до майбутнього подорожі, щоб повною мірою насолодитися проведенням часу в святковій Британії.

Традиції святкування

Різдво в Британії - це сімейне свято, до якого країна починає готуватися задовго до 25 грудня. Напередодні члени сім'ї разом збираються для того, щоб прикрасити будинок, підготувати подарунки і приготувати урочистий обід.
Вся Велика Британія до свята перетворюється з манірною дами в блискучу леді. Скрізь виблискують гірлянди, іскриться мішура, будинки сяють вогнями, на дверях британці вішають традиційні різдвяні віночки. Будинки прикрашаються омелою, вважається, що вона має цілющу силу і захищає від лиха. У Лондоні на Трафальгарській площі напередодні Різдва щорічно встановлюють красиву головну ялинку країни.
На Різдво британці зазвичай дарують різноманітні сувеніри. Діти чекають подарунки від Отця Різдва (Father Christmas), перед цим вони пишуть йому листа зі своїми бажаннями і відправляють його в камін, щоб з димом їх мрії потрапили за призначенням і повернулися в якості подарунка, який міститься в спеціально підвішеній над каміном шкарпеткой або панчохой.
Перед різдвяним обідом британці відвідують церковну службу. Потім повертаються додому, і проводять час в теплому сімейному колі. Головною стравою на столі є індичка, особлива увага приділяється різдвяної випічки - Christ's Bread, Christmas Pudding, Christmas Pie.
26 грудня в Великій Британії - продовження Різдва, називається Boxing Day. Він присвячений Святому Стефану, в цей час прийнято роздавати пожертвування бідним.
Новий рік жителі Бриьтанії відзначають не тільки в колі сім'ї, а й на красиво прикрашених вулицях, в пабах або ресторанах. У цей чудовий час влаштовуються новорічні гуляння, проходять карнавальні ходи, розігруються цікаві вистави для дітей. У новорічну ніч веселощі на вулицях триває до ранку.

Чим допоможуть в подорожі курси англійської для туристів

Якщо ви вирішили зустріти різдвяні і новорічні свята в Британії, найкращим рішенням буде перед цим пройти курси англійської для туристів. Знання мови дозволить ближче познайомитися з багатовіковою історією, традиціями і звичаями святкування, перейнятися духом англійської різдвяного чарівництва і в повній мірі насолодитися чудовою подорожжю.
Завдяки курсам ви зможете легко спілкуватися з новими англійськими друзями, обмінюватися привітаннями на вулиці з жителями міста, відвідувати святкові заходи і розпродажі в магазинах. Святкування Різдва і Нового року в Британії надовго зарядить вас позитивними емоціями і запам'ятається, як час чарівництва і чудес, особливо, якщо ви будете знати англійську мову.