Як вивчити англійську самостійно

Знання англійської мови в сучасному світі пропонує багато можливостей: престижне місце роботи, легкість подорожування, корисна комунікація з іноземними людьми, перегляд фільмів та читання іноземної літератури в оригіналі.

Шкільна та університетська програма зобов'язує учнів до вивчення мови. Вона побудована на наданні базових знань про граматику, побудови пропозицій, читання і формування початкового словникового запасу. Головна проблема неможливості вивчити англійську - це відсутність конкретної мети. Під час шкільного навчання, учні ставляться до предмета, як до вимушеної необхідності здачі предмета, тому більша частина матеріалу запам'ятовується без глобального осмислення.

У вивченні англійської мови головне - постійна розмовна практика для закріплення граматики і нових слів. Вивчення англійської мови самостійно можливе, але вимагає ще більше ревності та цілеспрямованості, на відміну від групових або індивідуальних занять в мовних школах.

 

Принципи самостійного вивчення англійської

 

Самостійне вивчення англійської може бути успішним, тільки в разі дотримання всіх визначальних чинників, про які ми поговоримо далі.

       Доцільність. Цей фактор є визначальним для успішного вивчення англійської мови. Він виступає головною мотивацією, завдяки якій вдається опанувати представленою інформацією на кожному етапі програми вивчення. Якщо Ви хочете вивчити мову, керуючись поясненням: & quot; всі вчать, і я буду & quot ;, тоді цього може бути недостатньо для повноцінної самовіддачі і результату в цій справі. Якщо Ви поставили собі за мету отримати високооплачуване місце роботи або переїхати жити в іншу країну, тоді така мотивація буде закладати в Вас більше прагнення до успішного вивчення мови.

       Систематичність. У вивченні чогось нового завжди важлива систематичність: в створенні фігури мрії або в оволодінні англійською досконало, необхідно виділяти певний час для досягнення бажаного результату. Тому в залежності від встановлених термінів отримання запланованого результату, від кількості вільного часу, необхідно скласти конкретний графік самостійного опрацювання і вивчення матеріалу з англійської. Як вивчити англійську самостійно. Щоб словниковий запас постійно поповнювався можна задати собі установку: щоденне вивчення 10 нових слів. За півроку Ви будете знати близько 1000 нових слів, не рахуючи додаткових слів, використовуваних при вивченні граматики та переказ текстів.

          Практика. Завдяки дотриманню даного чинника вдасться найкращим чином запам'ятати нові слова і граматичні правила. Наприклад, Ви почали вивчати Present Simple і включили в свою програму щоденне знайомство з 10 новими словами.

Щоб Ваш словниковий запас легко запам'ятовувався, найкраще промовляти прості речення з новими словами. Використовуючи кожне слово, складайте прості речення, де Ви відразу закріплюєте знання про використання дієслів у Present Simple разом з новими словами.

З кожним разом, Ваші пропозиції будуть розширюватися і мати більш складну структуру, наприклад, можна вставляти додаткові описові прикметники, обставини часу або прикметники в ступені порівняння. Запам'ятайте, що для кращого запам'ятовування і розуміння будь-якого граматичного правила з новими словами, необхідно прогнати його по таким аспектам:

    - Говоріння (звернути увагу на правильну вимову).

    - Аудіювання (смислове сприйняття інформації на слух).

    - Письмо (вміння грамотно писати нові слова і пропозиції).

    - Читання (сприйняття і розпізнавання нової інформації в тексті).

 

Якщо Ви виділяєте на опрацювання нового матеріалу по годині в день, то можна додатково вибрати зручний час для складання таких пропозицій, наприклад, коли Ви їдете в громадському транспорті. Замість того щоб переглядати соцмережі в телефоні, можна зайняти думки корисною інформацією, складаючи пропозиції, записуючи їх в нотатках або виконувати вправи в додатках смартфона.

Складання програми для самостійного навчання

Цей фактор визначає як вивчити англійську мову самостійно для досягнення конкретного рівня знань. Важливо опрацювати різноплановість інформації, яка повинна включати в себе такі аспекти:

    - Граматика.

    - Читання, вимова і переклад текстів.

    - Нові слова.

    - Практичне опрацювання вивчення нових слів і граматичних правил.

    - Пасивне сприйняття мови: перегляд фільмів, прослуховування музики, читання книг.

    - Розмовна практика з носієм мови, другом.

 

Також важливо складати для себе короткострокове планування. Наприклад, за кожен місяць навчання формулювати конкретні завдання - будувати речення в Present Perfect, подивитися 5 серій серіалу англійською мовою або спробувати сформулювати відповідь в месенджері другу англійською мовою.

Використання інтернет ресурсів для самостійного вивчення англійської

Перед тим, як вивчити англійську мову самостійно, якщо це не курс навчання в школі, дуже важливо використовувати різні ресурси. В інтернеті є безліч інформації у вільному доступі, також корисно буде використовувати додатки в смартфоні, де можна відразу виконувати вправи для закріплення матеріалу. Ось список корисних посилань, які можна використовувати для різноманітності програми вивчення англійської самостійно:

    - Сайт з журналами англійською мовою на тематики спорту, мистецтва, бізнесу, моди, політики та ін.

    - Онлайн портал про правила читання, транскрипції.

    - Візуальні словарі і словникові добірки по самим найчастіше вживаним словами на різні тематики.

    - Корисні додатки для смартфона: Lingualeo та Duolingo.

    - Добірка завдань на граматику.

    - Сайт з підбіркою серіалів англійською мовою з субтитрами.

 

Англійська самостійно з English Time

Вчити англійську самостійно непросто через два головних чинники: відсутність контролю і можливості складання недостатньо ефективної програми. Якщо у Вас немає часу, щоб відвідувати мовні курси, то дану проблему можна вирішити за допомогою вивчення англійської мови в онлайн школі English Time.

Пройшовши курс онлайн навчання, Ви виправляєте фактори відсутності контролю, а також виходячи з Вашого рівня знань, для Вас визначається найбільш ефективна програма навчання. Опрацювання завдань і вивчення Ви виконуєте вдома самостійно, правильність виконання контролюють наші викладачі. Більш того, Ви можете задати будь-які питання по матеріалу що вивчається.

Вивчення англійської по скайпу дозволяє займатися цим в будь-який вільний час. Також ми пропонуємо оптимальні ціни, що в рази дешевше, ніж ходити на довгострокові мовні курси в школах. Якщо Ви давно хочете вивчити англійську без великих витрат, але у Вас немає можливості відвідувати мовні курси, тоді English Time пропонує Вам відмінну альтернативу у вигляді домашнього навчання по скайпу.